Author: L***a
Date:
Review: Me gustaron mucho y alumbran bien
Color: Negro
Talla: Unitalla
Price: $10.268
Original Price: $14.590
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 10W |
| Color Temperature | 3800K |
| Batteries Included | Yes |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq2402121470434144 |
Brand Name: Easypie Selection
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Easypie-Selection-sc-0142090980.html
Quality: 4727302 people said the quality is very good!
Author: L***a
Date:
Review: Me gustaron mucho y alumbran bien
Color: Negro
Talla: Unitalla
Author: b***9
Date:
Review: bella me gusto alumbra muy byien excelente producto
Color: Negro
Talla: Unitalla
Author: e***6
Date:
Review: ilumina de maravilla
Color: Negro
Talla: Unitalla
Author: b***9
Date:
Review: buenas y muy bonitabonitas
Color: Negro
Talla: Unitalla
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.